Previous Next

سئو و بهینه سازی چیست ؟

سئو (Search Engine Optimization) روندی موثر در قابل رویت شدن یک وب سایت است.

سئو چیست؟
سئو (Search Engine Optimization) روندی موثر در قابل رویت شدن یک وب سایت است. سئو و بهینه سازی سایت یکی از اقدامات اساسی و کاربردی جهت ارتقاء رنکینگ وب سایت ها می باشد.
آیا سئو دارای زمان تعریف شده و مشخصی می باشد؟ چه زمانی سئو و بهینه سازی سایت به پایان می رسد؟
هزاران شرکت در یک موضوع مشترک در حال رقابت تنگاتنگ هستند. سئو سایت زمانی پایان می پذیرد که سوت پایان این رقابت ها زده شود. در واقع تمامی شرکت ها به دنبال صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی پر جستجو می باشند اما همواره پس از رسیدن به هدف، جهت حفظ موقعیت خود باید اصول و قواعد سئو رعایت شوند.

سئو به روش هایی گفته می ­شود که بازدید سایت شما در گوگل از طریق آنها افزایش می ­یابد و در نتیجه افرادی که به دنبال خرید محصولات شما هستند، به سمت سایت شما هدایت می­ شوند. سئو  را می ­توان به صورت سرمایه گذاری در نظر گرفت، سئو در بیان تمام روش­ های بازاریابی اینترنتی بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را دارد. هنری فورد در مورد اهمیت تبلیغات می گوید : توقف تبلیغات برای صرفه جویی در هزینه ها مانند متوقف کردن ساعت برای صرفه جویی در وقت است. تیم سئوی وب 24 با تحلیل حوزه ی کاری شما و ارائه استراتژی مناسب و در نظر گرفتن تمام پارامترها قدم به قدم شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد. این قدم ها شامل موارد زیر خواهد بود.

بسته های سئو چیست؟
یک ارائه دهنده خدمات سئو با بهره گیری از عمل بهینه سازی موتور های جستجوگر برای افزایش بازدیدکنندگان وب سایت و بدست آوردن رنک عالی در صفحه نتایج موتور های جستجو SERP اقدام به ارائه خدمات تعریف شده ای می نماید که به آن تعرفه سئو سایت گویند و کسب و کار ها می توانند طبق نیاز خود از این خدمات یا بسته ها بهره مند شوند.

انواع تعرفه سئو

محاسبه انواع تعرفه سئو
تعداد معدودی از مشتریان نیازشان با یک بسته پیشنهادی مطابقت دارد اما نباید تنها به آن اکتفا نمود. هر آنچه برای کسب و کار شما در حیطه نیازتان مفید و موثر واقع شود، با یک بودجه واقع بینانه ارائه خواهد شد.
• تعرفه سئو ساعتی
در صورتی که بدنبال راهنمایی محدودی برای چند ساعت هستید، یا اینکه عملکرد شما بصورت ماهانه مورد بررسی قرار گیرد، این نوع تعرفه سئو یک راه کاربردی است.
• تعرفه سئو ماهانه
شایع ترین مدل قیمت گذاری است. در صورت نیاز به خدمات خاص مانند لینک بیلدینگ هستید، قیمت گذاری ماهانه، متناسب با نتایج صورت می گیرد.
• تعرفه سئو پروژه ای
خدمات و تعرفه های سئو سایت از پیش تعیین شده طبق تعداد ماه هایی که نیاز به تکمیل کار سئو در زمینه خاص وجود دارد که اغلب دارای چندین گزینه پرداخت می باشد.
• تعرفه سئو تفکیک شده
در خدمات بسیار خاص مانند بهینه سازی گوگل پلاس، این نوع قیمت گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. امکان اضافه نمودن خدمات دیگری در حین انجام کار وجود دارد.

هزینه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چقدر است؟

بگذارید خیال شما را راحت کنیم: «آمدن به صفحه اول گوگل، به صبر نیاز دارد و قیمت مشخصی ندارد»؛ بنابراین حتی اگر به شما قول می دهند که در عرض یک ساعت رتبه سایت تان را ارتقا دهند، حتم داشته باشید که راه درستی را انتخاب نکرده اند. گوگل موتور جستجوی هوشمندی است و نمی توانید با الگوریتم ها و بات های جستجوگر گوگل، شوخی کنید. گوگل در طول سال چندین بار الگوریتم های سنجش سایت ها را تغییر می دهد تا ارتقا رتبه سایت در گوگل بر اساس شایستگی وب سایت صورت بگیرد. حالا اگر گوگل شما را متخلف و خطاکار شناسایی کند، به کلی شانس خود را برای ارتقا رتبه سایت در گوگل از دست می دهید. پس صبور باشید و بدانید که رتبه اول گوگل با صبر به دست می آید و تنها با پرداخت پول خیر!

 

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. خوب است بدانید گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید. وحید دیزاینر دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هست که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را دارد. اگر فکر میکنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد سرویسهای سئوی ما میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

تیم طراحی و سئو وبسایت وحید دیزاینر


چاپ   ایمیل