طراحی سایت شخصی چیست ؟

طراحی سایت شخصی چیست ؟

سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که نیاز به سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر میباشد.

#طراحی_سایت_شخصی
طراحی سایت شخصی همانند تمام وب سایت های مختلف نیازمند طراحی، محتوا و هر موضوع دیگری هست. صرفاً اینطور نیست که وب سایتی ایستاتیک(ثابت) طراحی کرده و دیگر قرار نیست هیچ بار آن را تغییر دهید. اگر اینطور فکر می کنید باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید. وب سایت های شخصی نیز نیازمند بروزرسانی هستند و می توانید بخش بلاگی برای آن در نظر گرفته و خیلی از مسائل روزمره خود را در آن منتشر کنید. طراحی وب سایت شخصی می تواند به رشد و توسعه کسب و کارتان بسیار مفید باشد. چطوری؟ ساده ست. به این طریق در زمینه ای که فعالیت می کنید می توانید مخاطبین یا دوستانی را پیدا کنید که در زمینه ای که شما فعالیت می کنید عمل می کنند. در این صورت می توانید دوستان زیادی در این حوزه پیدا کرده و آموزش های خود را آغاز کرده و در نهایت یک مرجع برای خود ایجاد کنید. بله فقط با یک وب سایت شخصی.
این تفکر را از خود دور کنید که فقط اشخاص مهم و مطرح می توانند وب سایت شخصی داشته باشند!

این تفکر اشتباه باعث شده تا اشخاص بسیار زیادی فکر داشتن طراحی سایت شخصی را از ذهن خود دور کرده و رزومه و عملکرد خود را رسمی ندانند. اگر بدانید یک وب سایت شخصی به چه میزان قابل توجهی به شما کمک می کند تا رزومه خود را هرچه رسمی تر و قوی تر منتشر کنید و دوستان بسیار زیادی پیدا کنید. قطعا در در رزومه خود، نمونه کارهایی برای انتشار دارید که نشان دهنده قدرت و مهارت های شما است. طراحی سایت امروه کمک بسیار زیادی به افراد می کند تا جای خود را در دنیای مجازی پیدا کرده و از این رو محتوای شخصی خود را بارگزاری کند.
آیا از مزایای داشتن یک وب سایت شخصی آگاهی دارید؟

   + انتشار میزان مهارت ها با نمودار و درصد
   + انتشار اطلاعات تماس و فرم تماس
  +  گالری تصاویر شخصی
  +  بخش نمونه کارها
  +  گسترش مباحث آموزشی
  +  گسترش مباحث برندینگ
 +   انتشار سوابق کاری
  +  طرح های گرافیکی Vcard(کارت ویزیت)
 +   گسترش ارتباطات
 +   رزومه آنلاین
 +   آدرس اینترنتی شخصی
  +  و فواید بسیار دیگر…
گروه طراحی سایت وحید دیزاینر آماده طراحی انواع وب سایت های شخصی با گرافیک های بسیار جذاب و امکانات بی نظیر است. این وب سایت ها در بهترین سرورهای اختصاصی وحید دیزاینر پشتیبانی خواهد شد. برای طراحی سایت شخصی خود با وحید دیزاینر تماس بگیرید.

کانال ما در تلگرام و سروش

vahiddesigner_ir@

صفحه اینستاگرام

www_vahiddesigner_ir


چاپ   ایمیل