طراحی سایت خبری چیست ؟

طراحی سایت خبری چیست ؟

طراحی سایت خبری به دلیل اهمیت سایت های خبری و پربازدید بودن این سایت ها، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

#طراحی_سایت_خبری
سایت های خبری و اطلاع رسانی، وب سایت های بسیار پربازدیدی هستند که مهم است حتما بر روی بهترین و قدرتمندترین سرورها بارگزاری شده باشند. طراحی سایت خبری نیاز است تا بر روی سیستم های مدیریت محتوایی بارگزاری شوند تا هم نویسندگان به سادگی بتوانند محتوای خود را منتشر کنند و هم مدیران بتوانند وب سایت را مدیریت کنند. طراحی وب سایت خبری بدلیل اهمیت بالای اطلاعات باید همیشه در دسترس باشد و هیچگاه از دسترس خارج نشود. جامعه امروزی نیاز به دریافت جدیدترین اخبار را در دنیای مجازی دارد و این در حالی است که دیگر افراد کمی بدنبال روزنامه و مجلات هستند. سایت های خبری اگر در مرحله اول طراحی این نوع وب سایت ها حرفه ای، شکیل و سبک باشد و پس از آن محتوای تولیدی و مفید می تواند استراتژی بسیار مفیدی برای توسعه و پیشرفت این نوع از وب سایت ها در دنیای مجازی باشد.
سطوح دسترسی مختلفی باید در طراحی وب سایت خبری وجود داشته باشد تا مدیریت برای مدیران ساده بوده و نویسندگان به سادگی بتوانند در نواحی کاربری خود با توجه به محدودیت هایی که مدیران برای آن ها درنظر میگیرند، محتوای مورد نظرشان را منتشر کرده و آن ها را بصورت آرشیو شده مدیریت کنند. وب سایت های خبری باید در تمام دستگاه های هوشمند در هر ابعادی بصورت واگنشگرا(ریسپانسیو) عمل کنند. به این دلیل که در حال حاضر بیشتر افراد برای ورود به دنیای مجازی از دستگاه های هومشندی خود استفاده می کنند و این موضوع در اینجاست که دارای اهمیت زیادی می باشد.

برخی امکانات در طراحی سایت وب سایت های خبری تعبیه می شوند تا یک سایت جامع طراحی شود. این امکانات می تواند بصورت کلی در سایت باشد و هم بصورت جزئی در هر خبر کار شود. امکاناتی نظیر کد خبر، گزارش تخلف، جعبه نویسنده، نمایش مناسب چندرسانه ای، دسترسی های سریع، چاپ خبر، اخبار بروز، دسته بندی های مرتب، شبکه بندی منظم و … است.

تیم طراحی وحید دیزاینر با توجه به سابقه درخشانی که در طراحی وب سایت خبری دارد  می تواند مشاوره خوبی در این زمینه با شما داشته باشد و همچنین این نوع وب سایت ها را از صفر تا صد در کمترین زمان طبق نیاز شما بر روی بهترین سرورهای موجود با امنیت بالا طراحی و پیاده سازی کند.

کانال تلگرام و سروش

vahiddesigner_ir@

صفحه اینستاگرام

www_vahiddesigner_ir


چاپ   ایمیل